40pcs Гроздобер Шарм Цвет Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

40pcs Гроздобер Шарм Цвет Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

DEN 154.00
DEN 211.20
 

Тековен
Количина на стоки

, кога вашиот објект не е примени во одреден период на време, можете да e-mail за да контактирате со нас, ние ќе прво време да ви даде најмногу задоволително решение. Повратни информации Политика Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "СОВРШЕН Пет ЅВЕЗДИ".09 /многу
30 парчиња / многу 20pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3. Ако не го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние се обидуваме да ви обезбеди со најсигурни превозот услуги, достапен начин.39 /многу
20 парчиња / многу 30pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.69 /многу
100 парчиња / многу 10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.55 /многу
20 парчиња / многу
10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.19 /многу
10 парчиња / многу 30pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Тежина:
2g
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
27x17x3mm
Висат дупка:
2 mm
Мерка Конверзија:
[email protected]

Најдобри понуди