60PCS Тибетската Сребрена Боја Наредени Цвет Petal Монистра A19773

60PCS Тибетската Сребрена Боја Наредени Цвет Petal Монистра A19773

DEN 396.00
DEN 440.64
 

Тековен
Количина на стоки


МОДЕН МОНИСТРА
ОПИС :
КОЛИЧИНА : 60 PCS
ГОЛЕМИНА : 28x19x5mm
БОЈА : Antiqued сребро.
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и .
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
28x19x5mm
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
A19773
Објектот Форма:
Наредени Цвет Petal
Количина:
60pcs
превозот надомест:
СЛОБОДНИ
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
монистра боја:
тибетската сребро.
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди