КОЛАЧЕ ЧУДОВИШТЕ СО КАПА ПОЈАС ТОКА

КОЛАЧЕ ЧУДОВИШТЕ СО КАПА ПОЈАС ТОКА

DEN 873.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


КОЛАЧЕ ЧУДОВИШТЕ СО КАПА ПОЈАС ТОКА

Други карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
сусам улица

Најдобри понуди