Нови Arriver Бисер Накит Поставите Природни 11-12MM Сиво Црна Богата Барок Shaper Природните Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Обетки

Нови Arriver Бисер Накит Поставите Природни 11-12MM Сиво Црна Богата Барок Shaper Природните Слатководни Бисер

DEN 6547.00
DEN 7440.00
 

Тековен
Количина на стоки


За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.99 /парче
10-12 MM Бела Монета Shaper Слатководни Бисер Грозје Dangle Earring 14k-20 Убава Стил на Жените Накит Бесплатен Превозот FN1706 US$ 23.99 /парче
Новиот Бесплатен Превозот Бисер Накит Природни 7-8ММ Бела Овална Слатководни Бисер Обетки 925 Sterling Silver Кука Врвен Квалитет Топла Продажба US$ 20. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит
.5 MM Природна Бела Рамен Слатководни Бисер Обетки 14k-20 Студ Earring Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот САД$ 29.00 /пар
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.00 /парче
11 X14 MM Солза Капе Бела Слатководни Бисер Gemmy Циркон Dangle Earring Убава Стил на Жените Накит Нов Бесплатен Превозот FN1770 US$ 28. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.99 /парче
Трговија на големо Бисер Накит Природни 9-10мм Меша Солза-Капка Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Dangle Обетки Нов Бесплатен Превозот САД$ 39. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.99 /парче
4-10ММ Бела Боја Круг Shaper Вистински Слатководни Бисер Грозје Earring 925 Silver Убава Стил Убаво Жените Накит FN1764 US$ 8.00 /многу
2 пара / многу
8 X22 MM Dens Црна Боја Biwa Бисер Dangle Earring 925 Silver Убава Стил на Жените Накит Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN1711 US$ 9.
добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Нови Arriver Бисер Накит 10.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан earring хривнија
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
FN9789
накит боја:
Сиво Црна боја
накит големина:
11-12mm
накит Тежина Околу:
260g
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
ѓердан хривнија должина:
18inch & 8
earring кука:
925 сребрен dangel earring
Главниот Камен:
природен бисер
ѓердан хривнија тока:
школка цвет затворач

Најдобри понуди