Камерата Далечински Управувач Shutter Ослободување Switch MC-30 За Nikon Д3 D4 D4X D800 D800E D700 D300 D300s D200

Камерата Далечински Управувач Shutter Ослободување Switch MC-30 За Nikon Д3 D4 D4X D800 D800E D700 D300 D300s

DEN 199.20
 

Тековен
Количина на стоки

Погодни За : NIK0 N Д3/D2 H/700 D/200 DD/D700/D300/D300s/D200 Пакетот Вклучува : Далечински Switch MC-30 x 1 BUC
Следнава листа на Поврзување на приклучокот за камерата модел за вашиот референца.

Други карактеристики

боја:
MC30 за Nikon
Пакет:
Yes
Тип:
Жица
Компатибилен Бренд:
NIKON
Број На Модел На:
MC-30
Бренд Име:
EINGCA

Најдобри понуди