PG640400SA16P професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

PG640400SA16P професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 32544.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Такси превозот се неповратни.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PG640400SA16P
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди