Луксузен Meerosee Кристал Ѕид Sconces Светлина Ѕид свеќа Осветлување тела Златна боја традиционален стил MD8739

Луксузен Meerosee Кристал Ѕид Sconces Светлина Ѕид свеќа Осветлување тела Златна боја традиционален стил MD8739

DEN 8923.00
DEN 16224.00
 

Тековен
Количина на стоки


Meerosee осветлување е професионални производителот специјализирана во R & D, дизајн, производство и продажба на Затворен Осветлување. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Квалификувани & совесни работници со над 8-годишно искуство. 24-час одговор : Секоја порака или e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа.
Модел
Објектот
Големина
Материјал
Боја
База тип
Погодна област
MD8739
кристал ѕид светилка
W410mm X H380mm
стакло,метал,стакло
Злато или Сребро. Pls воопшто не се отвори спор пред да контактирате со нас, кога ќе се отвори спорот, aliepxress тим ќе се вклучат во овој случај, тие ќе се реши без нашите потврда, и тие не може да се даде стручно решение за вас, затоа што тие не знаат ништо за осветлување поле. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Лустерот рамка е спакувани во внатрешноста посебно дизајнирани styrofoam кутија, кристално приврзоци се спакувани во внатрешноста. Нашиот бренд е заштитена со локалните закони. Meerosee е регистриран во многу земји, како што се Кина, САД, Канада, Јапонија и повеќето Европски земји.
Подолу Производи се во акции, ние можеме да брод од 3 дена~
Купување Белешки
1. Испратете ни порака , добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако сте љубители на нашите предмети, pls се земе една минута за да ни даде 5 ѕвезди повратни информации . Ние веруваме дека сакате да го решите вашиот проблем правилно право? Контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. Ако не сте задоволни тука, pls контактирате со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, pls ни даде можност да го реши секој проблем за вас, многу ви благодариме.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Напон:
220V,110V
Тело Материјал:
Кристално
сертификација:
CE,CCC
Бренд Име:
MEEROSEE
Гаранција:
3 Години
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Карактеристики:
Модерна
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Број на извори на светлина:
2
База Тип:
E14
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Жолта
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
MD8739
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Објектот:
кристал ѕид светилка
Големина:
W410mm X H380mm
Материјали:
стакло ,метал,стакло
Volt:
110V-220V
База Тип:
E14 или E12 X L2
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
боја:
Злато
Стил:
Класичен

Најдобри понуди