YJZT 16*11.8 cm Смешно ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ Знак ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ОРЕВИ Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8139

YJZT 16*11.8 cm Смешно ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ Знак ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ОРЕВИ Ретро-рефлективен Автомобил Налепница

DEN 54.00
DEN 90.72
 

Тековен
Количина на стоки


YJZT 16*11.8 cm Смешно ПРЕДУПРЕДУВАЧКИ Знак ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ОРЕВИ Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8139
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
С1-8139
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
11.8cm
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди