GT45R GT45 компресор A/R .70 турбина A/R .84 4 V-бенд менгеме T4 страната вода&масло Турбо Турбополнач

GT45R GT45 компресор A/R .70 турбина A/R .84 4 V-бенд менгеме T4 страната вода&масло Турбо Турбополнач

DEN 9946.00
DEN 12432.00
 

Тековен
Количина на стоки


GT45 R-2 турбо турбополнач Турбо Модел GT45 R GT45 Компресор Детали A/R 0.70 Воздух Влезот 4.00" Воздух Излезот 2.50" Inducer 61.40 mm Exducer 82.00 mm Турбина Детали A/R .84 Турбина Страната Стандард T4 Издувните Влезот Дијаметар 3.25" Издувен Вентил Дијаметар 4.00" Inducer 73.60 mm Exducer 64.50 mm Имајќи Вид влажни плови имајќи / Journal имајќи Ладење Тип на Масло и Вода за Ладење 400 коњски сили-500 HP

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
како фотографии
Специјални Функции:
турбо делови
Име На Модел:
GT45R-2
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди