K04 53049880029 53049700029 077145704K 077145704KX 077145704KV турбо за Audi RS6 (C5) десната страна 2002-2004 450HP BCY Biturbo

K04 53049880029 53049700029 077145704K 077145704KX 077145704KV турбо за Audi RS6 (C5) десната страна 2002-2004

DEN 12607.00
DEN 14832.00
 

Тековен
Количина на стоки


K04-029 Турбополнач турбо Турбо Модел K04 Турбо Број 5304 988 0029 5304 970 0029 ОЕМ
Број 077145704 K 077145704 KX 077145704 KV Мотор Модел 1.Audi
RS6 (C5) десната страна 2002-2004 година 450 HP BCY Biturbo 2.Audi RS6 плус (C5) десната страна 2004 година 480 HP BCY Biturbo

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Автомобил Производител:
Audi
Објектот Тежина:
6.5kg
Бренд Име:
TIANYAN
Модел Година:
2002-2004
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
A4
Име На Модел:
K04
Турбо Број:
5304 988 0029 5304 970 0029
ОЕМ број:
077145704K 077145704KX 077145704KV
моторот модел :
Audi RS6 (C5) десната страна 2002-2004 година 450HP BCY Biturbo
Моторот Model1:
Audi RS6 плус (C5) десната страна 2004 година 480HP BCY Biturbo
Автомобил Производител:
Audi

Најдобри понуди