Маслото Репродукција на Лен Платно,Балет Училиште од страна на едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Балет Училиште од страна на едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување

DEN 4752.00
DEN 5940.00
 

Тековен
Количина на стоки


Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. тоа е важно за меѓународен бизнис.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
ED054
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
AllSource
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди