10pcs 2in1 1/4 Завртка + Метална Кука 800D 610D 5DII 5DIII 70D Камера Рамо Брз Рака Поврзување Адаптер Додатоци

10pcs 2in1 1/4 Завртка + Метална Кука 800D 610D 5DII 5DIII 70D Камера Рамо Брз Рака Поврзување Адаптер Додатоци

DEN 1247.52
 

Тековен
Количина на стоки

* Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Погоден за повеќето dslr фото/SLR camreas / Mini DV видео камера / DC со стандардни 1/4" tripod штекер. Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека, генерално, одзема 20 или 70 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача. Ali G Гаранција * 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Ali G Превозот * Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. А Т или други Даноци). Ali G Услуги на Клиентите * Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. на вашите раце. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Ali G * ве Молиме овозможи до 72 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Производи Вклучуваат : 10 x 1/4 Завртка 10 x Метална Кука
Плаќање * Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.com за помош. ние ќе ви даде врати ID.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. * Се врати превозот feer се одговорни од купувачот. Ali G За Нас
. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.

Други карактеристики

Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Метал
Тежина:
0.032kg
боја:
Црна
Qunatity:
10 Компјутери
Применливи калибар:
1/4 Завртка Камера

Најдобри понуди