Модни додатоци персоналните жените симулирани бисер лак еластична хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

Модни додатоци персоналните жените симулирани бисер лак еластична хривнија додатоци Фабрика трговија на Големо

DEN 140.00
DEN 155.04
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Инсекти
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
kissme
Должина:
6cm
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди