PN12540 Мода Накит Поставите Ѓердан Earring Поставен Позлатен Сребрен Multicolor Смола Партија Подарок Висок Квалитет Бесплатен Превозот

PN12540 Мода Накит Поставите Ѓердан Earring Поставен Позлатен Сребрен Multicolor Смола Партија Подарок Висок

DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки

DHL/ФЕДЕКС, тоа ќе треба 5-10 работни денови, купувачот треба да се обрне изразат трошоци, ако вашата цел е итна,
pls изберете го. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност во нивните земји.
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, pls се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trade Manager, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.99 /парче
JN311 Гроздобер Еднорог Pendant Ѓердан Масло Црвена Боја Антички Злато Синџир Нов стил Бесплатен Превозот САД$ 3.99 /парче
MB1204014 Топла Продажба Був Алка Хривнија Гроздобер Silve Позлатен Тиркизна Сина Камен Нови Пристигнување Бесплатен Превозот US$ 4.75 /парче
RB12032822 Топла Продажба Гроздобер Смола Еластичен Хривнија Тибет Кафеава Боја Правоаголник се Држиме Игла Нови Пристигнување Free US$ 29. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.99 /парче
MN12040315 Топла Продажба Тиркизна Накит Поставите Гроздобер Сребрен Ѓердан Earring Поставите Тибет Антички Сребрен Позлатен US$ 8.25 /многу
5 пара / многу
SBC1204265 Мода Shamballa Хривнија Крстот Swa Кристал Глина Топката 5colors Унисекс За Роденденски Подарок Нови Пристигнување Free US$ 5.99 /парче
PN1203317 Мода Имитација Бисер Ѓердани Поставите Злато Позлатен Кристално Јасно Врвот Домот Нови Пристигнување Партија Подарок Бесплатен Превозот САД$ 6.
Забелешка : Ако сакате да го вратите или размена на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.25 /парче
JN240 Топла Продажба Обоени Цвет Pendant Ѓердан Масло Multicolor Боја Антички Злато Синџир Нов стил Бесплатен Превозот САД$ 6.99 /парче
MN12040314 Топла Продажба Тиркизна Накит Поставите Гроздобер Тибет Сребрен Ѓердан Earring Поставите Антички Сребрен Позлатен Free US$ 8.99 /парче
MB12041708 Топла Продажба Пеперутка Алка Хривнија Гроздобер Silve Позлатен Тиркизна Сина Камен Прилагодливи Алка Бесплатен Превозот US$ 4.90 /многу
10 парчиња / многу
. И предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции.

Други карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
PN12540
Бренд Име:
HKTEN
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
multicolor
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди