Бесплатен превозот Влажна и сува дома четка замена платно за перење подлога 3 компјутери set

Бесплатен превозот Влажна и сува дома четка замена платно за перење подлога 3 компјутери set

DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 поставува или повеќе 1 set = 3 различни компјутери Големина : 32*12cm

Други карактеристики

Спецификација:
3pcs
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
smallsweet
Употреба:
Кат
Производство:
Перење Подлога
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
3333
Објектот Тежина:
85g

Најдобри понуди