НАЈНИСКА ЦЕНА Freeshiping! 2000W/2kw / 4000W/4kw Исклучување Мрежа Чиста синусен облик Инвертер

НАЈНИСКА ЦЕНА Freeshiping! 2000W/2kw / 4000W/4kw Исклучување Мрежа Чиста синусен облик Инвертер

DEN 10233.00
DEN 10886.40
 

Тековен
Количина на стоки


Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Макс ефикасност>92%
5. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
3 дена од денот на нарачката.
Враќање :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
Напомена : Кога ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте ме влезниот напон и излезен напон на напон.
5) Куќа апаратот апарати : Електрични фанови, правосмукалка, AC, осветлување светилки и др.
3) Заводот област : Компјутер, печатач, копир, скенер, дигитална камера и сл.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни
Празник) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели, ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
4) Кујнски прибор серија : Микро бранова печка, индукција шпорет,фрижидер, и др.
2) Индустриски капацитети серија : сончевата енергија, ветерна енергија, гас празнење светилки и др.
Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Јас ќе го стори истото за вас.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Напомена : Ние нормално обезбеди инверторот со универзален приклучок.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ако ви треба друг вид на штекерот, ве молиме контактирајте ме.

Други карактеристики

Влезен Напон:
12V, 24V, 48V
Излезниот Напон:
110-120V, 220-240V
Тип Socket:
Универзална
Тежина:
KG
Големина:
cm
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Излезна Струја:
A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2000w чиста синусен облик инвертер
Излезна Моќност:
1 - 200KW
2000W чиста синусен облик инверторот 12V .:
инверторот 12V и 220V .
2000W чиста синусен облик инверторот .:
инверторот 12V и 230V .
12v моќ инвертер:
чиста синусен облик инвертер
Фрекфенција:
50Hz/60Hz (Изборен)
Бранови:
чиста синусен облик
Пакување:
картон
Гаранција:
1 година
Излезниот Напон:
220V/230V
Влезен Напон:
12V/24V/48V

Најдобри понуди