Натпревар-Up стил памук мажите шарени чорапи бренд човек чорапи , мажите sock , памук, sock Бесплатен Превозот

Натпревар-Up стил памук мажите шарени чорапи бренд човек чорапи , мажите sock , памук, sock Бесплатен Превозот

DEN 165.00
DEN 235.20
 

Тековен
Количина на стоки

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Натпреварот U и Мене Up!. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Материјал : 80%Чешлани Памук,17%Најлон,3%Spandex Големина : Една големина одговара на сите НАС : 7. Ние само брод да се потврди цел адреси . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
За Гаранција
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1.
d Ако сакате повеќе стилови ,можете да додадете секој стил на количка . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
Натпревар-Up
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Натпревар-up 227
Материјал графички модел:
други луѓе, други
дизајнерски детали:
Жакард
порибување нога висина:
Anklets
средна дебелина:
Медиум
порибување нога висина:
Anklets
is_customized:
Yes

Најдобри понуди