Ffc флексибилен кабел 1.25 мм-26p stylet б - 160mm добрите и лошите страни на задебелување 0.1 диригент

Ffc флексибилен кабел 1.25 мм-26p stylet б - 160mm добрите и лошите страни на задебелување 0.1 диригент

DEN 45.12
 

Тековен
Количина на стоки

Детали За Производот

Други карактеристики

боја:
4pin, 5pin, 6pin, 7pin, 8pin, 9pin, 10pin, 11pin, 12pin, 13pin, фото pin
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Камера,Мобилен Складирање,Компјутер
USB Тип:
Други
Број На Модел На:
wu
Уверение:
wu
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GLFFC

Најдобри понуди