Маслото Репродукција на Лен Платно,балерините во Крилја страна ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,балерините во Крилја страна ,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Опис :
Балерините во Крилја од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .
Среќен Шопинг!!!
.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ED049
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди