Стакло мозаик плочки за кујна, бања,ТИФАНИ стакло мозаик

Стакло мозаик плочки за кујна, бања,ТИФАНИ стакло мозаик

DEN 9552.00
 

Тековен
Количина на стоки


тифани стакло мозаик
Употреба : бања,позадина ѕид дома,хотел,клуб и др.
Единечната Цена : 1 lot = 11 листови =1 м2 =11sq нозе

Спецификации :
Облик : квадрат, правоаголник, итн.
Секоја големина може да се прилагоди.
Боја никогаш не е згаснат
Најдобра цена и qualityt
MESH МОНТИРАНИ
Функција :
1) Погодни за внатре и надвор од ѕидовите, КУЈНА НАЗАД ПОЗДРАВНИОТ ЅИД,бања ѕид,базени, фонтани и слични апликации
2) Може да се применува како целосна листови или во мали делови да се формира декоративни граници или скратува со други tiled површини
3) Отпорни да бледнее, боење и губење на бојата, лесен за чистење

Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ДД-YG120
Бренд Име:
sarhang
Тема:
Шема
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди