K03 GT1544S 53039880006 турбо турбополнач за Седиште Кордоба Толедо ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat B4 Поло Sharan Vento 1.9 TDI

K03 GT1544S 53039880006 турбо турбополнач за Седиште Кордоба Толедо ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Passat B4 Поло Sharan

DEN 13015.00
DEN 15312.00
 

Тековен
Количина на стоки


K04-0006 GT1544 S Турбополнач турбо Турбо Модел K03 k03-006 GT1544 S Турбо Број 53039880006 454083-0001 454083-0002 ОЕМ Број 1002829 1010435 1106003 R95 VW6 K682 AA 95 VW6 K682 AA 028145701 J 028145701 JX 028145701 JV 028145701 Q 028145701 QX 028145701 QV Мотор Модел 1.Форд Галакси 1.9 TDI
1995-2000 година 90 HP 1 Z / AHU 2.Seat Alhambra 1.9 TDI 1995-2000 година 90 HP 1 Z / AHU 3.Седиштето Кордоба 1.9 TDI 1996-1999 година
година 90 HP 1 Z / AHU 4.Seat Ibiza II 1.9 TDI 1996-1999 година година 90 HP 1 Z / AHU 5.Седиштето Толедо јас 1.9 TDI 1995-1999 година 90 HP 1 Z / AHU 6."Фолксваген" Caddy II 1.9 TDI 1995-20003 година 90 HP AHU/ALE/1 Z 7.Фолксваген Голф III 1.9 TDI 1993-1999 година 90 HP AHU/ALE/1 Z 8.Фолксваген Голф IV 1.9 TDI 1997-2002 година 90 HP AHU/ALE/1 Z 9."Фолксваген" Jetta III 1.9 TDI 1993-1997 година 90 HP AHU/ALE/1 Z 10."Фолксваген" Passat B4 1.9 TDI 1993-1996 година 90 HP 1 Z 11.Фолксваген Поло III 1.9 TDI
1997-1999 година 90 HP AHU 12.Фолксваген Поло III 1.9 TDI 1997-1999 година 90 HP ALE 13."Фолксваген" Sharan 1.9 TDI 1995-2000 година 90 HP 1 Z / AHU 14."Фолксваген"
Vento 1.9 TDI 1993-1997 година 90 HP AHU/ALE/1 Z

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Должина:
12.5inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Производител:
Фолксваген
Модел Година:
1993-1996
Име На Модел:
K03
Турбо Број:
53039880006 454083-0001 454083-0002
ОЕМ број:
1002829 1010435 1106003 R95VW6K682AA 95VW6K682AA 028145701J028145701JX
моторот модел :
Форд Галакси 1.9 TDI 90HP 1Z / AHU/Seat Alhambra 1.9 TDI 90HP 1Z / AHU
Моторот Model1:
Седиштето Кордоба 1.9 TDI 90HP 1Z / AHU/Seat Ibiza II 1.9 TDI 90HP 1Z / AHU
Моторот Model2:
Седиштето Толедо јас 1.9 TDI 90HP 1Z / AHU/Фолксваген Caddy II 1.9 AHU/ALE/1Z
Моторот Model3:
Фолксваген Голф III 1.9 TDI 1993-1999 година 90HP AHU/ALE/1Z
Моторот Model4:
Фолксваген Голф IV 1.9 TDI 1997-2002 година 90HP AHU/ALE/1Z
Моторот Model5:
Фолксваген Jetta III 1.9 TDI 1993-1997 година 90HP AHU/ALE/1Z
Моторот Model6:
Фолксваген Passat B4 1.9 TDI 1993-1996 година 90HP 1Z
Моторот Model7:
Фолксваген Поло III 1.9 TDI 1997-1999 година 90HP AHU

Најдобри понуди