Делта AFB0812HH 8CM 80MM 8*8*2.5 СМ 80*80*25ММ 8025 12V 0.30 Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

Делта AFB0812HH 8CM 80MM 8*8*2.5 СМ 80*80*25ММ 8025 12V 0.30 Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : AFB0812 HH
Спецификации : 80 * 80 * 25mm
Напон : 12 V
Актуелни : 0.30 На
Имајќи : Dual топка
Плоча приклучок : 3 P

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0812HH
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди