рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка Поместување од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј на квалитетот

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка Поместување од едгар едгар дега,Слободна

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Тие не се оригиналната големина на сликата. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.
Среќен Шопинг!!!
. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас.
Опис :
Танчерка Поместување од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ED075
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди