GE17ES Одржување-бесплатен радијална сферични обичен лежишта GE17 Висок квалитет

GE17ES Одржување-бесплатен радијална сферични обичен лежишта GE17 Висок квалитет

DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки


МОБ 17 ES Сферични Обичен Лежишта 17 mm x 30 mm x 14 mm
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во ВАЛЦЕР е високиот квалитет на кина имајќи добавувачи Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме. Валцер Имајќи Компанијата обезбедува висок квалитет, имајќи производи може да се намали загубите предизвикани од опрема престој, намалување на работна сила потреби и имајќи трошоци за потрошувачка. Со ефикасни бизнис работењето, а повеќе од милиони имајќи во нашиот магацин, Валцер Лежишта Кина Corporation служеше во индустријата со доставување на сите видови на Топката Лежишта. Топката Имајќи бизниси се нашата семејна традиција од 1998 година. Ние увоз, извоз, промет на големо и дистрибуција на лежишта под нашите ВАЛЦЕР бренд име. Ние сме задоволни да го има нашата онлајн продавница и работи 24/7.Ние се официјални дистрибутери на врвен квалитет кинески производители,И агентот на меѓународни познати брендови, SKF, ПЕДЕР, NSK, NACHI, ASAHI и така натаму. Меѓународни понудувачи Купувачи ?Ве молиме Имајте во предвид : ние брод во светот, на увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Ние секогаш препорачуваме дека ќе се чисти и смазка лежишта редовно. Добро одржувани Abec5 имајќи ќе outlast на Abec7 имајќи дека не се одржува. ЗАБЕЛЕШКИ : На слика во оваа листа е образец само и само покажува што е тоа што овој тип на топката имајќи изгледа, самата големина и боја може да се разликуваат од тие на сликата. Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас.

Други карактеристики

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
GE17ES
Премази:
Имајќи
Структура:
Сферични Обичен Лежишта

Најдобри понуди