Женска Готски Сива Chiffon Цвет Чипка Chiffon Faux Бисер Монистра Капка Глуждот Anklet Сандали Бос Хривнија Гроздобер Стил Ретро

Женска Готски Сива Chiffon Цвет Чипка Chiffon Faux Бисер Монистра Капка Глуждот Anklet Сандали Бос Хривнија

DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе наплата тебе или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. На полирање крпа ќе помогне во одржување на убава завршница. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Anklet должина : 19 - 26 cm / 7.
ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Anklet ширина : 1.
[Ако сакате повеќе објектот, ве молиме оставете ме порака, а потоа јас ќе ви испрати дополнителна продолжен синџир со оваа точка]
Метал : Легури на метал
Материјал : Chiffon чипка
Камен : Смола монистра
Пакет : 1 x Нов Објект со ПП Торба
Грижа Инструкции : ве Молам да се избегне директен контакт со парфем, спрејови или потопување во вода. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FL-31
Должина:
26 cm
Бренд Име:
JEWEPLAIT
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Чипка
боја:
сива

Најдобри понуди