1500 x 2ML Crimp Вратот Пластични Парфем Шише Мини Магла Спреј BottleSmall Парфем Atomizer,Мирис Шише

1500 x 2ML Crimp Вратот Пластични Парфем Шише Мини Магла Спреј BottleSmall Парфем Atomizer,Мирис Шише

DEN 12288.00
 

Тековен
Количина на стоки


1, Точка : 2ml crimp вратот шише парфем,мирис шише,parfume atomizer,пластични шише парфем,sprayer шише,примерок на стакло шише sprayer
2, Материјал : пластични шише + пластика sprayer
3, Големина : Дијаметар 12mm x Висина 56mm
4, Капацитет : 2 ML
5, за Употреба : парфем примероци држи, лесно да се одржи со себе, лесно да се користи при патување
7 : ве молам, ве молиме имајте на ум,ова се производи само може да се користи за едно време.
Ние пакет на стока во добри услови.
Имаме повеќе предмети, добредојдовте да ја посетите нашата hompage страница. ние, исто така, имаат стаклено шише парфем, завртка вратот и crimp вратот, ве молиме видете подолу линк

Други карактеристики

боја:
Јасно, Бела, Црна
Број На Модел На:
HCPP179
Големина:
2ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Најдобри понуди