Бесплатен Превозот 1 КОМПЈУТЕР 31305 25X62X18.25 Заострените Ролери Имајќи 25*62*18.25 T7FB025 27305E

Бесплатен Превозот 1 КОМПЈУТЕР 31305 25X62X18.25 Заострените Ролери Имајќи 25*62*18.25 T7FB025 27305E

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја . Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија , ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга s , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации .

Други карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
31305
Капацитет На Моторот:
25X62X18.25
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Заострените Ролери

Најдобри понуди