3 core 1.5 метри водоотпорен проширување кабел машки и женски;црна боја: машки поврзете е дијаметар:15mm

3 core 1.5 метри водоотпорен проширување кабел машки и женски;црна боја: машки поврзете е дијаметар:15mm

DEN 576.00
 

Тековен
Количина на стоки

Име На Производ
3 Pin Водоотпорен проширување кабел Начин да се Поврзете Машки и Женски Завршува Притисни Во Материјал (Надворешен) ПВЦ Пластични Боја Црна Кабел датум
3x0.75mm⊃2;
машки поврзете е дијаметар : 15mm Вкупна Должина (Поврзи) 150cm (Прибл.)
Тежина 32g Пакет Содржина 1 x LED 3 Pin Водоотпорен Конектор Кабел
Опис : 3 PIN Водоотпорен конектор за LED ленти, ПРЕДВОДЕНА ѕид-подлошки, ПРЕДВОДЕНА подземни светлина, LED јаже во право, ПРЕДВОДЕНА појас светлина, завеса светлина, трепкане светлината и така натаму. Поврзете се сигурни и ефективни вода-доказ.

Други карактеристики

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
РА-СЕ-1.5 М-3core

Најдобри понуди