Бесплатен Превозот Diamante Bling luxry дебели кадифе Мачка Јака со Еластична Појасот и Бел 4 Бои Избрани 20pcs/многу

Бесплатен Превозот Diamante Bling luxry дебели кадифе Мачка Јака со Еластична Појасот и Бел 4 Бои Избрани 20pcs/многу

DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки


Точка Име : Бесплатен Превозот Diamante Bling luxry дебели кадифе Мачка Јака со Еластична Појасот и Бел 4 Бои Избрани 20pcs/многу
Објектот Боја : Црна/Црвена/Розова/Сино
Објектот Големина : 1.0*30 CM одговара за вратот големина 22 C-27 CM
Опис :
Двојно дебели на сомот материјал+ чешка блескав дијамант+ појасот+ бел+ Чевли тока
Ние го продаде од јака фабриката,во која извозот на пет јака и поводник повеќе од 12 години.
Значи, нашата цена може да биде на дното,но квалитетот е загарантирана.
Ние ги преземат слики од себе како што е подолу.

Други карактеристики

боја:
Мешани Бои
Големина:
S
Тип:
Мачки
Декорација:
Занитвам
Материјал:
Сомот
Функција:
Ѕвона,Jeweled
Употреба:
Јаки & Води
Материјал:
Платно
Куче закуски Тип:
пет јака

Најдобри понуди