PG256128ERS-ен-ен-H професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

PG256128ERS-ен-ен-H професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 18144.00
 

Тековен
Количина на стоки


ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Такси превозот се неповратни. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Trademanager : cn1001780246
. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
PG256128ERS-ЕН-ЕН-H
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди