4-12mm/4-20mm/4-32-милиметри Челик Голем Чекор Конус Титаниум Обложена Метал Вежба Малку се Намали Алатка Поставите Дупка Машина трговија на Големо

4-12mm/4-20mm/4-32-милиметри Челик Голем Чекор Конус Титаниум Обложена Метал Вежба Малку се Намали Алатка Поставите

DEN 182.00
DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

4-12mm : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm 4-20mm : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm 3-12mm : 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm Карактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Пакет се Вклучени : 1x Сет (3pcs) ХСС Чекор Вежба Малку

Други карактеристики

боја:
4 12mm, 4 20mm, 4 32-милиметри, 3pcs во еден сет
Бренд Име:
LTZFTL
Тип:
Моќ Алатка Делови

Најдобри понуди