EMMA Оригинални кожа жените долг кожен паричник боја за појавување на модата женски паричник

EMMA Оригинални кожа жените долг кожен паричник боја за појавување на модата женски паричник

DEN 981.00
DEN 1032.00
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд EMMA ЈАО
Опис на жените долго кожа краток паричник
Материјал, втората laye cowhide кожа
Големина, 19.5 CM*10СМ*2.5 CM

Други карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
19.5cm
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Бренд Име:
LANSPACE
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
EW016
Објектот Висина:
2.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
10

Најдобри понуди