Камерата Далечински Управувач Shutter Ослободување Switch РМ-UC1 за Олимп OM-D E-M5 E-M5II E-PL7 E-M10 E-M10II E-P5 SP-100EE E-PL6 ПЕН-F

Камерата Далечински Управувач Shutter Ослободување Switch РМ-UC1 за Олимп OM-D E-M5 E-M5II E-PL7 E-M10 E-M10II

DEN 240.00
 

Тековен
Количина на стоки

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло прашува Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте производи опис, што е многу важно за вашето купување !!! Различни земји и различни превозот се различни, време на испорака, се Проценува Време на Испорака : 15-60 дена Продавачот Гарантира : за време На Испорака од 60 дена (Бразил 90 дена) !!! ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
ОПИС / СЛИКИ Го копчето за ослободување реагира брзо и чисто. Ова е особено корисно кога ќе треба да се користи долго време на изложеност. Цврсто вметнете го приклучокот на далечинскиот shutter во камерата е далечинска контрола на терминал и да се сврти на вашата камера. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ЗА НАС
. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Заклучување на копчето за долга изложеност или континуирано снимање. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. А Т или други Даноци). Две фаза копчето за ослободување : Половина притисок за автофокус,заврши притискање зема слика. ПРЕВОЗОТ Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други далечни земји.

Други карактеристики

боја:
РМ UC1
Број На Модел На:
РМ-UC1
Тип:
Жица
Бренд Име:
EINGCA
Компатибилен Бренд:
Олимп
Пакет:
No

Најдобри понуди