30 250g Бр.На Монголија Природата виолина лак за коса

30 250g Бр.На Монголија Природата виолина лак за коса

DEN 4175.00
DEN 4394.88
 

Тековен
Количина на стоки


Висок квалитет на Природата Лак за коса
Модел Бр. : Нема.А
Должина : 30"/76cm
Нето Тежина : 250g
Монголија Природата unbleached лак за коса

Други карактеристики

Број На Модел На:
A
Бренд Име:
FPQS
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди