Армијата Зелената Поларните Руно Ткаенина анти-pilling една страна Руно Ткаенина рачно изработени на Платно се Продаваат од Страна на Дворот Бесплатен превозот!!!

Армијата Зелената Поларните Руно Ткаенина анти-pilling една страна Руно Ткаенина рачно изработени на Платно

DEN 491.00
DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки

дворот дворот дворот дворот дворот Детали за Производот
Ткаенина тип : Поларните руно
Ткаенина материјал : 100% Полиестер
Боја : Армија зелена
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 36"X60" / 92cmx150cm
Тежина за едно парче : 320g

Други карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
поларните руно ткаенина
Функција:
Анти-Статички
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
150cm
Бренд Име:
Златна Зајакот

Најдобри понуди