ПОБЕДНИКОТ Мажите Часовници 2017 Tachymeter Случај Multilayer Скелет Dial Автоматски Механички Спорт Црно Челик Бенд Воена Види

ПОБЕДНИКОТ Мажите Часовници 2017 Tachymeter Случај Multilayer Скелет Dial Автоматски Механички Спорт Црно Челик

DEN 792.00
DEN 989.28
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Автоматски Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјали : Челик Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4.2 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 22 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.1 1 cm = 0.394 инчен

Други карактеристики

Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Спорт
Спорт Тип:
Качување
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Хронограф
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
reloj де pulsera myz002
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
15mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Најдобри понуди