Поголема ѕвезда 30cm DC12V 24W автомобил Led предупредување мини lightbar,led светло за Итни случаи бар,strobe на возилото,11 флеш,водоотпорен

Поголема ѕвезда 30cm DC12V 24W автомобил Led предупредување мини lightbar,led светло за Итни случаи бар,strobe

DEN 4319.04
 

Тековен
Количина на стоки


24pcs*GENIII 1 W килибар Led мини lightbar,предводена полиција,брза помош,firemen,
Итни lightbar,led блиц светлина,11 флеш, водоотпорен
Опис На Производот :
1. Напон : 12 V DC
2. Моќност : 24 W
3. Извори на светло : 6 led модули( 24 PCS Gen III *1 Watt вечера LED),
4.Боја : Жолто
5,Големина : 300 L*175 W* H 62mm
6,Инсталирајте : 2 Magnetics
7,поврзете се со пура полесни
8,11 флеш шема
9, водоотпорен
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично ЕМС изразат испорака и зема 10 - 15 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
сите сино, црвено, јас жолто, црвено, јас бела, Црвена јас сина, сите црвени, сите бело, сите жолто, сино јас бело, жолто јас бела
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Објектот Тежина:
1.6
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
LED6416
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
полиција,брза помош, проектот возило
Тип На Објект:
Индикатори
Објектот Ширина:
20CM
Објектот Висина:
5.5CM
Напон:
DC12V
Објектот Должина:
30CM

Најдобри понуди