Бесплатен превозот 3pcs/set голема торба капа Капак запечатување мултифункционален уред храна запечатување покрие тока Голема торба капа

Бесплатен превозот 3pcs/set голема торба капа Капак запечатување мултифункционален уред храна запечатување

DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 поставува или повеќе 1 set = 1 S + 1 M + 1 L се Направи било торба за обновливи сад Haga de cualquier bolsa он recipiente reutilizable На лесен начин да се прелива и да ги чува bagged храна и повеќе Придава лесно да било торба Прелива со подобра контрола Замрзнувач и машина за миење садови безбедно Како да го користите : 1. земете освен на две парчиња и ставете внатрешен прстен на вреќа, се сече торба отвори 2. пати торба преку прстен 3. притиснете надолу врвот цврсто
Хард пластични прстен е дизајниран да се вклопуваат добро со ззп. Со текот на времето, капа малку ќе се водат и да се направи отстранување на прстен полесно, без да влијаат на перформансите на кесата капа.

Други карактеристики

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Употреба:
Храна
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
9098
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
smallsweet
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
L
Капацитет:
торба капа

Најдобри понуди