МИНИ САС 4i SFF-8087 36P До 4 САС 29Pin Sff 8482 Црвено кабел 1m Бесплатен Превозот

МИНИ САС 4i SFF-8087 36P До 4 САС 29Pin Sff 8482 Црвено кабел 1m Бесплатен Превозот

DEN 477.00
DEN 561.12
 

Тековен
Количина на стоки


Мини-САС SFF-8087 до 4 САС Кабел 3.28 Ft
МИНИ САС 36 P ДО 4 SASsupport 10gbps бенд
Објектот се продаваат како на сликата. Нема други додатоци се вклучени во оваа понуда.
Оваа точка е СОСЕМА НОВ, не се КОРИСТИ.
Спецификации
Компатибилни Производи :
Adaptec РАЦИЈА број 5405
Adaptec РАЦИЈА 5805
Adaptec РАЦИЈА 2405
Adaptec РАЦИЈА 51245
Adaptec РАЦИЈА 51645
Adaptec РАЦИЈА 52445
Adaptec РАЦИЈА 5405 Z
Adaptec РАЦИЈА 5445
Adaptec РАЦИЈА 5445 Z
Adaptec РАЦИЈА 5805 Z
Adaptec РАЦИЈА 31205
Adaptec РАЦИЈА 31605
Adaptec РАЦИЈА 3405
Adaptec РАЦИЈА 3805
Adaptec РАЦИЈА 1405

Други карактеристики

Бренд Име:
CableDeconn
Број На Модел На:
мини сас кабел
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Должина на кабел:
3ft/1m
Пакет:
Пакет 1
Уверение:
ce
Употреба:
Mainframe компјутери
is_customized:
Yes
Должина на кабел:
100cm

Најдобри понуди