Рачно изработени 925 Сребрен Тибетската Змеј Dorje Pendant гроздобер тајландски сребро змеј моќ pendant човек накит за подарок dorje амајлија

Рачно изработени 925 Сребрен Тибетската Змеј Dorje Pendant гроздобер тајландски сребро змеј моќ pendant човек

DEN 874.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Рачно Изработени 925 Сребрен Змеј Dorje Pendant. Оваа Тибетската змеј dorje pendant беше handcrafed од сребро 925.
Тоа ќе доаѓаат со бесплатен кожа ѓердан и бесплатен подарок пакет. На сребрен ѓердан нема да дојде со pendant. Ако сакате сребрен ѓердан, ве молиме проверете нашиот ѓердан категорија да се купи.
Големината на pendant е 53mm*9.5 mm. Тежина : околу 6.2 g.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SP0064
Обликотшема:
Тибетската dorje
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобри понуди