Бесплатен превозот-30pcs Антички Бронза Камео Рамка Settings Filigree Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY 5.3x4.4cm M00659

Бесплатен превозот-30pcs Антички Бронза Камео Рамка Settings Filigree Конектори Метал Занаети Подарок Декорација

DEN 180.00
DEN 215.04
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен превозот-30pcs Антички Бронза Камео Рамка Settings 5.3x4.4cm(Одговара 37x27mm) M00659
Материјал :
Легура(Олово и никел безбедно)
Големина : Години : 5.3 cm x 4.4 cm
Дебелина : 0.9 милиметри
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење
Количина :
Ќе добиете 30pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Оваа ставка може да се одржи камео 37x27mm.
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 10-25 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 220 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Број На Модел На:
M00659
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди