Делта AFB0648HH 6CM 60MM 60*60*25ММ 6025 48V 0.10 НА 3P брзина на Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

Делта AFB0648HH 6CM 60MM 60*60*25ММ 6025 48V 0.10 НА 3P брзина на Серверот Инверторот вентилаторот за Ладење

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Модел : AFB0648 HH
Бренд : Делта
Големина : 60 * 60 * 25 MM
Напон : DC48 V
Актуелни : 0.10 A (тековна ознака)
Моќност : 4.8 W
Проток на воздух : 27.55 CFM
Имајќи : Dual топката имајќи
Плоча приклучок : 3-жица 3pin

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AFB0648HH
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди