МАЖИТЕ ВОЛФРАМ СВАДБА БЕНДОВИ /TURI0034

МАЖИТЕ ВОЛФРАМ СВАДБА БЕНДОВИ /TURI0034

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Bitcoin : 16hw Pnq SVLx7t Jq KKYBEw XEHa Nf279j95e
Dogecoin : DEo FEKVvr7 X2 Lw5xf U6sg6o Rkgrygwz Mtu
Напомена : Нашите предмети се бренд лого внатре,и default за да испратите објекти со бренд лого.
Ако ви треба предмети без бренд лого, ве молиме оставете порака за нас,
објектот ќе се прилагоди ,и потребата од 30 дена да fihish .
SKU : TURI0034
Материјал : Волфрам
Боја : Полиран Сјајна
Pating : Нема Позлата
Магнети : Никој
Големина : 7 / 7.5 / 8 / 8.5 / 9 / 9.5 / 10 / 10.5 / 11 / 12
Дебелина : 2.3
Ширина : 8
Камен : Нема stoes
Инкрустирани : Смола
Тип на Вклопуваат : Удобност Одговара
Обичај Гравирање услуга
1.Ние може да се направи на сопствени гравирање за внатре и/или надвор за сите наши прстени, нараквици,приврзоци и часовници.
2.Оставете порака што фонтови и она што зборовите што сакате да ги engrave.
3.гравирање на плаќање е 3за една страна. две страни(insize и надвор) е 5
молиме забележете :
стандардните фонтови се : Arial
стандардно врежани : внатре
врежани такса веб-страница :

Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 12
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
TURI0034
Бренд Име:
TREWTUNGSTEN ЗА ЗДРАВЈЕ
is_customized:
Yes

Најдобри понуди