Linsn HUB48 трансфер прилагодат на одборот за полна боја, излезен интерфејс:2.54 mm-2 x 5P, возачот чип: (74HC245) со СМ

Linsn HUB48 трансфер прилагодат на одборот за полна боја, излезен интерфејс:2.54 mm-2 x 5P, возачот чип: (74HC245)

DEN 480.00
 

Тековен
Количина на стоки


1. сите pin се позлатени со бакар (позлата дебелина од 0.8 u)
2. возачот чип : (74 HC245) со СМ
3. PCB : FR4-V0-ниво стаклена плоча
4. излезен интерфејс : 2.54 mm-2 x 5 P 2.54 mm-2×5 P 2.54 mm-2×5 P 2.54 mm-2×5 P 2.54 mm-2×5 P 2.54 mm-2×5 P
интерфејс difination :
HUB48(за Полна Боја )
N. O
дефиниција
N. O
дефиниција
1
GND
2
CLK
3
GND
4
ЛАТ
5
GND
6
OE
7
GND
8
DRGB
9
GND
10
GND

Други карактеристики

Тип На Објект:
RGB Controler
Применливи Светла:
1
Гаранција:
2
Max. Оптоварување На Моќ:
1
Wattage:
1
Далечински Растојание:
1
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS
Напон:
5-24V
Материјал:
1
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
1
Број На Модел На:
HUB48
Controled Метод:
1
is_customized:
Yes

Најдобри понуди