Поставен Бисер Накит Бела 7-8мм Пурпурна 4-5мм Природните Слатководни Бисер Еластична Хривнија 7.5 Модните Лејди Стил Слободен Брод

Поставен Бисер Накит Бела 7-8мм Пурпурна 4-5мм Природните Слатководни Бисер Еластична Хривнија 7.5 Модните

DEN 1263.00
DEN 1435.20
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит
.
Добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Новиот Бесплатен Превозот Бисер Накит Розова Боја 8-9mm Природните Слатководни Бисер Хривнија Алка 8" Лејди Девојка Стил Топла Продажба US$ 39.5"INCHS НОВ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ FN534 US$ 19.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.99 /парче
Нови Arriver Бисер Накит 3 Rows 8" 6-15mm Розова Барок Keshi Раѓа Бисер Хривнија Природни Mabe Затворач промет на Големо со Бесплатен Превозот САД$ 99.00 /парче
7inch Бела Вистински Слатководни Бисер Хривнија Fashion & Исклучителна Девојка Подарок АА 7-8ММ Моден Бисер Накит Нов Бесплатен Превозот САД$ 99. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.00 /многу
8 парчиња / многу
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.00 /многу
2 парчиња / многу
3 Row AA9-10ММ Бела Боја Круг Shaper Вистински Слатководни Образован Бисер Хривнија Моден Бисер Накит Нов Бесплатен Превозот FN1625 US$ 32.99 /парче
Шармантен!Зелена Jade Бисер Кристал Хривнија 8"inchs Мода Жената Хривнија Накит 8-9mm Вистински Frshwater Бисер+8мм Jade US$ 17.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.99 /парче
Бисер Накит 8 Rows АА 6-7 MM Образован Бела Вистински Слатководни Бисер Хривнија 8inch Мода Накит Нов Бесплатен Превозот САД$ 69.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Бисер Форма:
Компир
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Вистински бисер боја:
Бела Пурпурна боја
камења информации:
слатководни бисер
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тежина околу:
70g
shaper:
ориз & fla shaper
Главниот Камен:
природен бисер
бисер големина:
4-8mm
хривнија должина:
7.5
Хривнија Тока:
Не затворач

Најдобри понуди