Сина Polka Точки Корсет Bustier Секси Тело Shaper долна Облека + Црна Туту Здолниште S M L XL 2XL

Сина Polka Точки Корсет Bustier Секси Тело Shaper долна Облека + Црна Туту Здолниште S M L XL 2XL

DEN 623.04
 

Тековен
Количина на стоки

Враќање на објектот треба да се чува во оригинална состојба (не се носи, без мирис за долна облека) и се одликува со сите компоненти и додатоци се вклучени.Ве молиме додадете парче хартија напишано вашиот Aliexpress ID придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/наплата соодветно. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
Cagely
Стил:
Секојдневниот
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
боја:
Сина
Стил:
Overbust
Коски:
Акрилна пластика коска
Назад:
Лента алкохол
Пакет:
1*Корсет; 1*G-string; 1*Туту Здолниште

Најдобри понуди