Бесплатен превозот облека прашина се тркалаат четка леплива волна се тркалаат замена на хартија, лепило за хартија core lint лепење ролери хартија во ролна

Бесплатен превозот облека прашина се тркалаат четка леплива волна се тркалаат замена на хартија, лепило за

DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки

Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 3 ролни Ширина : 10cm 60 листови на ролна
* внатрешниот дијаметар на хартија цевка е 38mm, надвор е 47mm. *

Други карактеристики

Употреба:
облека
Стил:
упатство
Бренд Име:
smallsweet
Број На Модел На:
3333
Производство:
Lint Лепење Ролери
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди