свежа вода бисер и кристално хривнија бисер хривнија природни

свежа вода бисер и кристално хривнија бисер хривнија природни

DEN 288.00
 

Тековен
Количина на стоки


свежа вода бисер и кристално хривнија
lenth за 18 CM
бисер големина 7-8 MM
кристал големина за 8 MM

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
miyi
Бисер Форма:
Nearround
Материјал:
бисер
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Не метал
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
18CM

Најдобри понуди