SJASTME Задник Lifter Buttock Подобрувач и Жешки Секси Половината Тренер Тело Shaper Жените Задник Плен Lifter со Стомак Контрола Гаќи

SJASTME Задник Lifter Buttock Подобрувач и Жешки Секси Половината Тренер Тело Shaper Жените Задник Плен Lifter

DEN 416.00
DEN 692.64
 

Тековен
Количина на стоки


Половината(CM) Половината(Инчи ) XL 63-73 24.8-28.7 XXL 74-80 29.1-31.5 XXXL 81-87 31.9-34.3 4 XL 88-93 34.6-36.6
(1) За избега предмети, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас!
(2) ве молиме контактирајте со нас со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигнувањето.
(3) ќе се обезбедат позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот.
(4) Фидбек е нашиот углед на. Ние се залагаме за одлична задоволување на услугата и да се продолжи да се имаат исклучително позитивни повратни информации оценка.
(5) Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации во обид да работат на било разлики може да имате.
(1) -ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и е точна.
-Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.
(2) ве Молиме да ги содржи следниве Информации со вашата исплата.
-Вашето Име И Презиме.
-Вашата Целосна и Точна Адреса
-Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака).
(3) Даночни и Должност Такси.
(1) Секој незадоволство ќе се преземат добра заштита од страна на нас, ве молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе го реши секој проблем за вас и да вложиме максимални напори за да одговара со пет ѕвезди.
(2) Вашето задоволство е наш приоритет, ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни пет ѕвезди и позитивни повратни информации.
(3) Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети пред или по продажба, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
SJASTME
Материјал:
Spandex,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
JY3601
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
боја:
Црна,Беж
Големина:
XL,XXL,XXXL,4XL
Употреба:
Половината Обука,Стомакот Контрола,Задник Lifter,Телото Shaper

Најдобри понуди