DIANQI моќ suply 5V 9V 12V 13.5 V 15V 24V 36V 48V 400w ac да dc напојување ac dc конвертор висок квалитет

DIANQI моќ suply 5V 9V 12V 13.5 V 15V 24V 36V 48V 400w ac да dc напојување ac dc конвертор висок квалитет

DEN 1517.28
 

Тековен
Количина на стоки

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
напојување
s-400
Моделот S-400-5 S-400-12 S-400-24 S-400-48 DC излез 5 V 80 A 12 V 33 A 24 V 16.3 Бран& Бучава 100m Vp-стр 150 мвп-стр 150 мвп-стр 150 мвп-стр Влезот стабилност ±0.
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.5% Оптоварување стабилност ±1% ±0. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .Ние обезбедуваме 1 година гаранција .

Други карактеристики

Излезниот Напон:
5V, 12V, 13.5 V, 24V, 36V, 48V, 9V, 15V
моќност:
400W
Влезен Напон:
100-120V/200-240V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S-400-5 S-400-9 S-400-12 S-400-48 S-400-15 S-400-24 S-400-36
Бренд Име:
DIANQI
Фрекфенција:
-
Излез Тип На:
-
Излезна Моќност:
-

Најдобри понуди